Bestuur s.v. Avios

Bestuurssamenstelling s.v. Avios te Alphen (gld)

Bestuur s.v. Avios
Voorzitter - Theo Schaap
Email: voorzitter@sv-avios.nl - Telefoon: -0613815906

Penningmeester - Antoon van Teeffelen
Email: penningmeester@sv-avios.nl – Telefoon: -0637173189

Secretaris - Kay van Hulst
Email: secretaris@sv-avios.nl – Telefoon: –0647317926

Wedstrijdzaken - Ab de Leeuw
Email: wedstrijdzaken@sv-avios.nl – T: 06-497 17093

Onderhoud/Alg. bestuurslid - Rick Hol
Email: onderhoud@sv-avios.nl – T: –0651183986

Sponsoring - vacant
Email: sponsoring@sv-avios.nl – T: –



Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!